Mężczyzna w klinice dermatologicznej?

Mężczyzna w garniturze
Coraz więcej mężczyzn zaczyna otwierać się na rozwiązania, jakie proponują różnorodne kliniki estetyczne oraz dermatologiczne w Polsce. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dziś sfera urody nie jest sferą przeznaczoną wyłącznie dla kobiet. Coraz więcej mężczyzn zaczyna otwierać się na rozwiązania, jakie proponują różnorodne kliniki estetyczne oraz dermatologiczne w Polsce. Okazuje się, że miejsca tego typu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom panów i dopasowują swoje oferty również do ich potrzeb. I nie ma się tu czemu dziwić – współczesny mężczyzna nie ogranicza się przecież do mydła i dezodorantu.

W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz chętniej interesują się sprawami własnej urody. Stosują różnorodne kremy nawilżające, znacznie większa wagę przykuwają do kupowanych kosmetyków pod prysznic i do golenia, wreszcie inwestują w maseczki do twarzy czy świetne perfumy. Największy kamień milowy miał jednak miejsce w momencie otwarcia się panów na usługi klinik dermatologicznych, które potrafią przecież zdziałać cuda.

A oto najpopularniejsze zabiegi, jakim poddają się mężczyźni:

1. Depilacja laserowa

Coraz więcej panów ma dość ręcznego depilowania się w różnych miejscach przy użyciu golarki. Przy aktywnym trybie życia, pracy i zabawie jest to po prostu strata dużej ilości czasu każdego dnia. Dlatego właśnie mężczyźni decydują się na wykonanie depilacji laserowej w klinice dermatologicznej. Najczęstszymi obszarami działania lasera u mężczyzn jest klatka piersiowa, podbrzusze oraz miejsca intymne. To właśnie w tych miejscach panowie nie lubią się tak często golić. Dzięki zabiegowi laserowemu gwarantują sobie komfort oraz dobry wygląd.

Mężczyzna podczas odpoczynkuKlinika dermatologiczna oferuje usługi nie tylko dla kobiet

2. Przeszczep włosów

Ten zabieg jest zabiegiem bardzo kosztownym i skomplikowanym, ale istnieją mężczyźni, którzy się na niego decydują. Jak wiadomo – z wiekiem wielu panów łysieje. Niektórzy jednak łysieją znacznie szybciej niż pozostali. Aby lepiej czuć się ze sobą i posiadać włosy na głowie – decydują się na przeszczep. Często mężczyźni ci mają po około 30 lat. Kliniki dermatologiczne stanowią prawdziwe wybawienie dla nich z kompleksów, które przyniosła bezlitosna Matka Natura i… geny.

Zadbany mężczyzna

3. Kwas hialuronowy

Mężczyźni coraz chętniej również stosują zastrzyki z kwasu hialuronowego, które mają za zadanie wypełnić ubytki w ich skórze twarzy. Pojawiające się zmarszczki, bruzdy czy innego rodzaju ubytki mogą skutecznie zniszczyć pewność siebie. Panowie chętnie zapoznają się z ofertami klinik dermatologicznych na kwas hialuronowy i przychodzą na zabiegi wypełniające.


Materiał partnera zewnętrznego