5 sprawdzonych sposobów radzenia sobie z jesienną chandrą

jesienna chandra
Wszystko zależy tak naprawdę od tego, co dzieje się w naszym umyśle. Psychika człowieka jest tak silna, że potrafi wpływać nawet na wszelkiego rodzaju dolegliwości ciała | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Na zewnątrz robi się coraz chłodniej, a dzień staje się krótszy, co zdecydowanie wpływa na nasz nastrój. Jesienna chandra dopada nas wszystkich w mniejszym bądź większym stopniu. Słońce zachodzi teraz już po południu, kiedy tak naprawdę przed nami jeszcze spora część dnia. Pozornie mamy wrażenie, że na wszystko brakuje nam czasu. Naturalne światło słoneczne nie tylko dostarcza nam niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania witamin, ale także znacząco wpływa na nasze samopoczucie. O sposobach, dzięki którym jesienna chandra nie będzie dla nas tak uciążliwa, opowiedział nam specjalista doradztwa duchowego z portalu WrozbyTarot.Online dostępnego pod adresem https://wrozbytarot.online/.

Uważność i tarot

Wszystko zależy tak naprawdę od tego, co dzieje się w naszym umyśle. Psychika człowieka jest tak silna, że potrafi wpływać nawet na wszelkiego rodzaju dolegliwości ciała. Każdego dnia dbamy o swoje zdrowie, spożywamy posiłki, myjemy ręce, wychodzimy na świeże powietrze, czy bierzemy prysznic. Dlaczego tak niewielu z nas ma podobną rutynę w kwestii otwartego umysłu i wewnętrznej równowagi? Powinniśmy otworzyć się na naszą duchowość. Wróżby takie jak tarot to nie tylko przepowiednia przyszłości. To także uporządkowanie wszystkich sfer życia, ukierunkowanie na rozwój i harmonię. Kto choć raz spróbował, ten wie, jak wróżby potrafią otworzyć nam oczy na kwestie trudne do zauważenia bez fachowej pomocy.

Przede wszystkim wyrzućmy z siebie wszystkie wątpliwości. Zachowajmy spokojny i otwarty umysł, a nawet krótkie jesienne dni nie będą tak przygnębiające. Więcej o tym, jak działa Tarot Online i w jaki sposób potrafi on poprawić samopoczucie, dowiedzieć się można pod tym adresem https://wrozbytarot.online/magiczne-wrota-tarota/.

karty tarota
Zachowajmy spokojny i otwarty umysł, a nawet krótkie jesienne dni nie będą tak przygnębiające | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Zmiany i runy

Znając choć kilka dziedzin ezoterycznych wraz z ich praktycznym zastosowaniem, aż ciężko uwierzyć, że tak niewiele osób z nich korzysta. Weźmy dla przykładu runy. Pradawny alfabet, w którym każda litera ma swoje wyjątkowe możliwości. Wiedząc, jak z nich korzystać, można poprawić jakość swoich relacji międzyludzkich, cieszyć się lepszym zdrowiem, znaleźć motywację do pracy i wiele, wiele więcej. Runy mogą przepowiadać naszą przyszłość, ale mogą także nas rozwijać. Kiedy jesienna chandra rozprzestrzenia się w najlepsze, my spróbujmy zaczerpnąć pomocy u źródeł. Wybierzmy runę dla siebie i nie dajmy się pokonać żadnym okolicznościom. Uchrońmy się przed smutkiem i odnajdźmy radość życia. Runy razem z dokładnym opisem ich znaczenia, wpływu na nasze zdrowie, związki, a nawet finanse, znaleźć można tutaj https://wrozbytarot.online/runy/.

Intuicja i jasnowidzenie

Większość z nas ma nierozwijane zdolności postrzegania świata w szerszy sposób, niżeli jedynie za pomocą pięciu zmysłów. Nie wiemy o tym, ponieważ od dziecka jesteśmy uczeni, że to jedynie fantazja i bogata wyobraźnia. Nasze umysły potrafią jednak znacznie więcej, niż nam się wydaje. O intuicji słyszeli wszyscy i pewnie każdy z nas w jakimś stopniu z niej korzysta. Jeśli jednak powie się, że większość z nas ma dar, jakim jest jasnowidzenie, informacja taka wzbudza kontrowersje. To przecież nic innego jak bardzo dobrze rozwinięta intuicja! Przeczucia, które towarzyszą każdemu z nas niemal w każdej sytuacji, przez profesjonalnych jasnowidzów zostały rozwinięte do tego stopnia, że widzą oni rzeczy niesamowite. Jasnowidzenie jest jednak dostępne dla wszystkich. W ten przygnębiający jesienny czas otwórzmy się na nowe możliwości. Bądźmy uważni i pozwólmy zakwitnąć naszej duchowości. Dokładniej jasnowidzenie opisane jest na stronie, na której znajdują się także specjaliści w tej dziedzinie https://wrozbytarot.online/Jasnowidzenie/.

kamienie z japońskiego ogrodu
Większość z nas ma nierozwijane zdolności postrzegania świata w szerszy sposób, niżeli jedynie za pomocą pięciu zmysłów | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Obserwacja i medytacja

Pewnie wszyscy głęboko wewnątrz siebie wiemy, że to, jak patrzymy na otaczający nas świat to kwestia nastawienia. Najlepszym sposobem, aby doskonalić w sobie umiejętność odczuwania, jest medytacja. Mistrzowie tej sztuki potrafią panować nad swoim nastrojem niemal całkowicie. Obserwują oni swoje emocje, akceptują je i pozwalają im odejść. Czasem miewamy trudności z ustaleniem, gdzie dokładnie w naszym umyśle znajdujemy się my sami. Musimy wiedzieć, że emocje nas nie określają, tak samo, jak nie określa nas ból zęba. Jesienna chandra powoduje, że nasze nastawienie do świata staje się ponure i smutne. Brakuje nam energii i zapału nie tylko do pracy, ale i do pobudki kolejnego dnia. Poznajmy samego siebie, stańmy się uważni na nasze odczucia i uczmy się, jak sobie z nimi radzić dzięki medytacji.

 

Radość i ezoteryka

Praca z umysłem i duchowością pełna jest akceptacji. Akceptujemy to, co nas otacza, ale również wszystko, co znajdziemy wewnątrz siebie samych. Jesienna chandra to kolejny element wielkiej układanki akceptacji. To kolejne uczucie, przemijający etap, który możemy obserwować, wyciągać z niego wnioski i zdobywać umiejętności, które jeszcze nam się przydadzą. Pogódźmy się z tym, że dzień jest teraz krótszy. Nacieszmy się rześkim i chłodnym powietrzem, smakiem ciepłej kawy, miękkością ulubionego szalika i czasem, który możemy wygospodarować wyłącznie dla siebie. Niech tarot pokaże nam drogę, runy doskonalą nasze życie, a jasnowidzenie i medytacja rozwijają nasz umysł. My w tym czasie odnajdźmy radość chwili, która z pomocą ezoteryki niech stanie się dla nas codziennością.


Materiał partnera zewnętrznego

Tags from the story
, , ,