Ciekawe pomysły na prezent dla koleżanki

Prezent

Zabieg manicure i pedicure jest ciekawym prezentem dla przyjaciółki, która lubi dbać o dłonie i stopy. Gdy kobieta jest miłośniczką podniebnych podróży, lot szybowcem z pewnością pozostanie w jej pamięci na długo. Masaż czekoladowy jest pomysłowym prezentem, który odpręży i zregeneruje siły koleżanki.

Manicure i pedicure w profesjonalnym salonie kosmetycznym

Dla koleżanki, która uwielbia dbać o stopy i dłonie, zestaw manicure i pedicure będzie idealnym prezentem, który trafi w jej preferencje. Jest to doskonały sposób, aby podarować jej chwile relaksu i odpoczynku w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Wykwalifikowana kosmetyczka zajmie się jej dłońmi i stopami, aby paznokcie nabrały idealnego kształtu i zostały pomalowane wedle uznania uczestniczki. W zabiegu skróci się płytkę paznokci oraz usunie nadmiar naskórka. W tym czasie dziewczyna będzie miała czas na regenerację sił, co z pewnością przyczyni się do poprawy jej samopoczucia. Ten podarunek jest realizowany we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Warszawie. Zabieg pedicure i manicure to idealny prezent dla przyjaciółki na urodziny lub okazja do pogłębienia znajomości.

Widokowy lot szybowcem

Lot szybowcem to doskonały prezent dla wszystkich fanów lotnictwa oraz dla kobiet nie bojących się nowych wyzwań. Ta maszyna nie jest wyposażona w silnik tylko wykorzystuje prądy powietrzne do poruszania się w przestworzach. Na początku atrakcji instruktor zapoznaje uczestniczkę z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na torze, działaniem szybowca oraz regulaminem lotniska. Następnie samolot wznosi się na wysokość około 400 m za pomocą wyciągarki, skąd szybuje po niebie około 10 minut. Lądowanie odbywa się w bezpiecznym miejscu w postaci pól lub łąk. Można też wykupić kilka lotów po kolei, żeby zaznać więcej przyjemności z tego doświadczenia lub ofiarować go kolejnej osobie. Lot szybowcem to oryginalny prezent dla koleżanki, który z pewnością zostanie w jej pamięci na długie lata!

Masaż czekoladowy w profesjonalnym salonie

Dla przemęczonych kobiet, masaż czekoladowy jest wspaniałą okazją do zrelaksowania i pełnego odprężenia. Zabieg jest wykonywany przez profesjonalnego masażystę, który ma wykształcenie z zakresu fizjoterapii i skończył niezbędne kursy masażu. Dodatkowo klientka jest masowana różnymi olejkami, które są bogate w witaminy i minerały, które redukują tkankę tłuszczową i spowalniają starzenie się skóry. Masaż czekoladowy to pomysłowy prezent, który na pewno zaskoczy każdą przyjaciółkę.