Bliskie Piaseczno – nowoczesność, funkcjonalność i komfort w jednym

osiedle bliskie piaseczno
Bliskie Piaseczno jest dobrze skomunikowane ze stolicą, dzięki czemu osoby zawodowo związane z Warszawą będą mogły szybko dojechać do miejsca pracy | fot.: materiał partnera

Chcesz zamieszkać poza Warszawą, ale zależy Ci na dobrej komunikacji ze stolicą? Poszukujesz ciszy, spokoju i komfortowego miejsca do życia? Zależy Ci na bliskości dobrych przedszkoli i szkół? Poszukujesz funkcjonalnego i widnego mieszkania z oddzielną kuchnią? Marzy Ci się mieszkanie z ogródkiem, a może przeszklona loggia w formie werandy? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, zdecydowanie powinieneś się zapoznać z najnowszą realizacją belgijskiej firmy deweloperskiej Ghelamco.

Mieszkania Piaseczno – czym się wyróżniają?

Bliskie Piaseczno jest nowoczesnym osiedlem, którego projekt zakładał stworzenie przestrzeni umożliwiającej umiejętne połączenie funkcji mieszkaniowych, wypoczynkowych i usługowych.

W ramach pierwszego etapu powstaje tu 156 doskonale doświetlonych mieszkań z oddzielną kuchnią. Różnią się one metrażem ( mieszczącym się w przedziale 36 m2 – 72 m2)  i liczbą pokoi (dostępne są mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe). Dzięki temu każdy nabywca, bez względu na oczekiwania i potrzeby, znajdzie tu idealny wariant dla siebie. W ofercie znajdują się mieszkania z balkonami, ogródkami tarasowymi oraz przeszkolonymi loggiami w formie werandy. Niska zabudowa, ponadczasowa architektura, zielone otwarte dziedzińce stworzą przestrzeń, w której dobrze będzie się mieszkało i wypoczywało. Mniejsze i większe zakupy zrobimy w jednym z pobliskich sklepików lub marketów popularnych sieci handlowych. Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej Piaseczna i okolic, dzieci oraz młodzież mogą kształcić się w placówkach zapewniających wysoki poziom nauczania, takich jak np. IV Liceum Ogólnokształcące  im. Pileckiego przy Chyliczkowskiej 17. Na najmłodszych czekają zaś miejsca w prywatnych i państwowych żłobkach oraz przedszkolach.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno – bliskość stolicy i terenów rekreacyjnych

Bliskie Piaseczno to osiedle, z którego bezproblemowo dojedziemy do stolicy. Dojazd autem do centrum Warszawy zajmie nam zaledwie 30 minut. Porównywalny czas potrzebny będzie na przedostanie się do stacji Warszawa Zachodnia nowoczesną kolejką oraz autobusem do stacji metra Wilanowska.

Bliskie Piaseczno jest dobrze skomunikowane ze stolicą, dzięki czemu osoby zawodowo związane z Warszawą będą mogły szybko dojechać do miejsca pracy. Oferuje jednak dużo więcej ciszy i spokoju, którymi coraz więcej osób chce się otaczać w czasie wolnym. W najbliższej okolicy osiedla znajdziemy place zabaw, skateparki, siłownie, boiska czy tereny spacerowe. W okolicach Piaseczna położone są lasy i parki krajobrazowe sprzyjające mniej lub bardziej aktywnemu, jednak zawsze przyjemnemu, wypoczynkowi na łonie natury.

Wybierz mieszkanie dla siebie i zamieszkaj na osiedlu Bliskie Piaseczno!

Materiał partnera

Tags from the story
, ,